Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКА МАИЦА КИМОНО РАКАВ
  • МАШКА МАИЦА КИМОНО РАКАВ
Опис

Многу удобна и практична машка маица, изработена од 100% најфин памук за максимално пријатно чувство. Карактеристичен кружен отвор и крој кој ја прати линијата на телото. Соодветна е за секојдневно носење, под облеката.

ALBERTO

МАШКА МАИЦА КИМОНО РАКАВ

315,00 ДЕН

Расположливи големини
Расположливи бои
Материјал

Состав: 100% памук

Количина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.