Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКА ПИЖАМА
Опис

Удобна машка пижама од чист памук, пријатна за носење. Со дискретни новогодишни мотиви и долен дел со празнични мотиви.

SERGIO

МАШКА ПИЖАМА

1.189,00 ДЕН

2.069,00 ДЕН

-43%

Расположливи големини
M XL L XXL
Расположливи бои
Материјал

100% Памук

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.