Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКА ПИЖАМА
Опис

Практична и комфорна машка пижама со долги ракави и ногавици. Класичен крој изработен од многу удобен памук кој овозможува удобно чувство. Го карактеризира округол исечок околу вратот.

MONTE

МАШКА ПИЖАМА

999,00 ДЕН

Расположливи големини
XL L
Расположливи бои
Материјал

100% Памук

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.