Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКИ БОКСЕРКИ
Опис

Модерни и удобни машки боксерки, со класичен крој и еластичен појас околу струкот. Погодни за секојдневно носење

DONOVAN

МАШКИ БОКСЕРКИ

259,00 ДЕН

429,00 ДЕН

-40%

Расположливи големини
XXL M XL L
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.