Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКИ БОКСЕРКИ
  • МАШКИ БОКСЕРКИ
Опис

Модерни и удобни машки боксерки со класичен крој и еластичен појас. Погодни за секојдневно носење.

CALVIN

259,00 ДЕН

429,00 ДЕН

-40%

Расположливи големини
M L XL XXL
Расположливи бои
Материјал

95% памук, 5% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.