Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКИ БОКСЕРКИ
  • МАШКИ БОКСЕРКИ
Опис

Практични и удобни мшки боксеки со класичен крој. Карактеристичниот и едноставен стил, памучниот состав, обезбедуваат чувство на удобност и пријатни се за секојдневно носење. Паспулот околу ногавицата не е појачан, многу е флексибилен.

FILIPE

МАШКИ БОКСЕРКИ

250,00 ДЕН

Расположливи големини
M L XL XXL
Расположливи бои
Материјал

Состав: 95% памук, 5% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.