Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКИ БОКСЕРКИ
Опис

Машки боксерки во класичен крој со интересни младешки детали, а на струкот е поставен еластичен појас. Памучни, пријатни и удобни за носење

JACK

МАШКИ БОКСЕРКИ

299,00 ДЕН

429,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
XXL XL M
Расположливи бои
Материјал

95% Памук, 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.