Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКИ БОКСЕРКИ
Опис

Мажествени и удобни машки боксерки, со класичен крој, со еластичен појас на струкот. Финиот памук овозможува максимално пријатно чувство за секојдневно носење.

MARINO

МАШКИ БОКСЕРКИ

250,00 ДЕН

Расположливи големини
M L
Расположливи бои
Материјал

Состав: 95% памук, 5% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.