60

МАШКИ ГАЌИ ЗА КАПЕЊЕ

(0)
349,00 ДЕН 869,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Машки слип купаќи со класично отворен крој.

Материјал

80% Полиамид 20% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам