Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКИ ПИЖАМИ
Опис

Машки пижами од чист памук со долги ракави и ногавици со интересни натписи. Удобни и многу пријатни за носење.

BASIL

МАШКИ ПИЖАМИ

1.239,00 ДЕН

1.999,00 ДЕН

-38%

Расположливи големини
M XL L XXL
Расположливи бои
Материјал

100% Памук

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.