36

ПЕШКИР ЗА ПЛАЖА

(0)
699,00 ДЕН 1.099,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Пешкир за плажа изработен од мек памук, густо ткаен што го прави пријатен за користење и овозможува брзо впивање на влагата. Димензии: 70x14cm.

Материјал

100% PAMUK

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам