Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКИ ПИЖАМИ
Опис

Пријатни памучни машки пижами со младешки изглед. Имаат џебови, а долгите ногавици завршуваат со лента - стегач. Памучниот состав дава чувство на удобност и леснотија при носењето.

CLEO

МАШКИ ПИЖАМИ

1.239,00 ДЕН

1.999,00 ДЕН

-38%

Расположливи големини
L XXL M XL
Расположливи бои
Материјал

100% Памук

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.