Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКИ ПИЖАМИ
Опис

Комфорна машка пижама од чист памук. Класичен крој и едноставен дезен, со украсни детали на лактовите. Долги ракави и ногавици. Округлест израз околу вратот.

LIONIS

МАШКИ ПИЖАМИ

799,00 ДЕН

1.999,00 ДЕН

-60%

Расположливи големини
XXL L XL M
Расположливи бои
Материјал

100% Памук

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.