Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКИ ПИЖАМИ
Опис

Удобни машка пижами од чист памук. Со класичен крој и едноставен дезен, со долги ракави и ногавици. Округол израз околу врат.

ANDRE

МАШКИ ПИЖАМИ

1.399,00 ДЕН

2.479,00 ДЕН

-44%

Расположливи големини
XL XXL
Расположливи бои
Материјал

100% Памук

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.