Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКИ ПИЖАМИ
Опис

Памучни и комфорни машки пижами со долги ракави и ногавици. Направени од чист памук, многу пријатни за носење. Ги карактеризира округол израз околу врат, со копчиња. Со атрактивен дезен.

APOLONIO

МАШКИ ПИЖАМИ

1.399,00 ДЕН

2.479,00 ДЕН

-44%

Расположливи големини
L XXL XL M
Расположливи бои
Материјал

100% Памук

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.