Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Модерни и удобни машки слип гаќи, со класичен крој и еластичен појас на струкот. Погодни се за секојдневно носење.

ADAMO

МАШКИ СЛИП ГАЌИ

259,00 ДЕН

369,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
L M XL XXL
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.