20

МАШКИ СЛИП ГАЌИ

(0)
303,20 ДЕН 379,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Практични и удобни машки слип гаќи, со класичен крој, со еластичен појас на струкот. Вискозниот состав обезбедува удобност за секојдневно носење, без оцртување под облеката.

Материјал

Состав: 95% вискоза, 5% еластин

Vaše mišljenje nam puno znači!

Испрати коментар
Šta su drugi rekli o ovom proizvodu?

Budite prvi koji će ostaviti komentar

Korišćenjem ovog sajta prihvatate upotrebu kolačića. Saznajte više

Prihvatam