32

МАШКИ СЛИП ГАЌИ

(0)
259,00 ДЕН 379,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Практични и удобни машки слип гаќи, со класичен крој, со еластичен појас на струкот. Вискозниот состав обезбедува удобност за секојдневно носење, без оцртување под облеката.

Материјал

Состав: 95% вискоза, 5% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам