МАШКИ СЛИП ГАЌИ

(0)
195,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Практични и удобни машки слип гаќи, со класичен крој. Карактеристичен едноставен стил и 100% памучен состав, кој обезбедува удобност за секојдневно носење.

Материјал

100% pamuk

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам