Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКИ СЛИП ГАЌИ
  • МАШКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Практични и удобни машки слип гаќи, со класичен крој. Карактеристичен едноставен стил и 100% памучен состав, кој обезбедува удобност за секојдневно носење.

OLIVER

МАШКИ СЛИП ГАЌИ

195,00 ДЕН

Расположливи големини
M L XL XXL
Расположливи бои
Материјал

Состав: 100% памук

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.