30

ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦА

(0)
475,00 ДЕН 679,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Памучен градник без жица со поставени триаголнести корпи без полнење, овозможува максимална удобност . Наменет е за секојдневна употреба и им одговара на динамичните и практични дами. Исто така може да биде и одличен прв градник. Достапен е од величина 65 Б.Постои можност прерамките на грбот да се вкрстат.

Материјал

95% Pamuk 5% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам