38

ЖЕНСКА МАИЦА

(0)
399,00 ДЕН 639,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Удобна памучна поткошула со прерамки кои се подесуваат. Оваа маица е исклучително пријатна за носење. Ја краси интересен натпис на предната страна.

Материјал

95% Pamuk 5% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам