Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Машка маица
  • Машка маица
Опис

Практична маица со кратки ракави изработен од памук за максимална удобност.

MARIANO

459,00 ДЕН

Расположливи големини
XL
Расположливи бои
Материјал

95% памук, 5% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.