Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Машки боксерки
Опис

Памучни машки боксерки со класичен крој, удобни и пријатни за секојдневно носење. Имаат еластичен појас околу струкот со интересни натписи.

NELSON

Машки боксерки

349,30 ДЕН

499,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
L XXL M XL
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.