44

ЖЕНСКИ СОБНИ ПАПУЧИ

(0)
389,00 ДЕН 699,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Меки и удобни женски собни папучи отворени напред. Материјалот ги прави топли и нежни. Имаат гумен ѓон.

Материјал

Gornji deo / 100% Poliester; Djon / TPR-Termoplasticna guma

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам