Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Машки долен дел пижами
  • Машки долен дел пижами
Опис

Практичен и многу удобен долен дел машка пижама. Памучниот состав овозможува удобно чувство и комфор.

Fabian

459,00 ДЕН

Расположливи големини
M L XL
Расположливи бои
Материјал

100% памук

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.