Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Машки пижами
Опис

Удобни и пријатни машки пижами од чист памук.

CRISTOFORO

Машки пижами

1.182,30 ДЕН

1.689,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
XXL M XL L
Расположливи бои
Материјал

95% памук, 5% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.