20

Машки слип гаќи

(0)
303,20 ДЕН 379,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Лесни и удобни, машки слип гаќи со класичен крој. Со еластичен, тенок појас околу струкот, со дискретни натписи. Памучни, погодни за секојдневно носење.

Материјал

95% Памук 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам