20

Машки слип гаќи

(0)
303,20 ДЕН 379,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Памучни и удобни машки слип гаќи со класичен крој, во ведри бои. Имаат еластичен, тенок појас во струкот.

Материјал

93% памук, 7% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам