20

Машки слип гаќи

(0)
303,20 ДЕН 379,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Удобни машки слип гаќи од памук, со раб по средината. Имаат еластилен, тенок појас во струкот. Погодни за секојдневно носење.

Материјал

95% памук, 5% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам