Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Машки слип гаќи
Опис

Удобни машки слип гаќи од памук, со раб по средината. Имаат еластилен, тенок појас во струкот. Погодни за секојдневно носење.

MENDEZ

Машки слип гаќи

265,30 ДЕН

379,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
M XXL XL L
Расположливи бои
Материјал

95% памук, 5% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.