43

ЖЕНСКИ БЕБИ ДОЛ

(0)
899,00 ДЕН 1.579,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежен и многу удобен вискозен беби дол. Обогатен со фина чипкана изработка, со тенки прилаголиви прерамки кои се спојуваат во чипкана лента на грбот.

Материјал

95% Viskoza 5% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам