Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Машки слип гаќи
Опис

Класични, памучни машки боксерки со истакнат, тенок појас во струкот со натпис. Пријатни и погодни за секојдневно носење.

VITOLO

Машки слип гаќи

265,30 ДЕН

379,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
L XL XXL M
Расположливи бои
Материјал

95% памук, 5% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.