20

Машки слип гаќи

(0)
303,20 ДЕН 379,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Модерни и удобни машки слип гаќи со класичен крој и еластичен појас на струкот. Подогни за секојденвно носење.

Материјал

95% памук, 5% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам