45

ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИЧКИ

(0)
249,00 ДЕН 449,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Заводлив бразил долен веш со интересен дезен и крој. Изработен од мека чипка, а посвет со памук за удобно чувство во тек на носењето.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам