Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Машки слип гаќи
Опис

Памучни и удобни машки слип гаќи со класичен крој, во ведри бои. Имаат еластичен, тенок појас во струкот.

LUKA

Машки слип гаќи

265,30 ДЕН

379,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
M XXL XL L
Расположливи бои
Материјал

93% памук, 7% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.