Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Машки слип гаќи
Опис

Модерни и удобни машки слип гаќи со класичен крој и еластичен појас на струкот. Подогни за секојденвно носење.

ADAMO

Машки слип гаќи

303,20 ДЕН

379,00 ДЕН

-20%

Расположливи големини
XL M L XXL
Расположливи бои
Материјал

95% памук, 5% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.