Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Машки слип гаќи
Опис

Класични слип машки гаќи од памук, со тенок појас околу струкот и натпис. Од морнарската мини колекција.

LORENZO

Машки слип гаќи

265,30 ДЕН

379,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
L XXL XL M
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.