Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Машки слип гаќи
Опис

Памучни машки слип гаќи со класичен крој, со тенок, еластичен појас околу струкот. Удобни, наменети за активни мажи.

SASHA

Машки слип гаќи

265,30 ДЕН

379,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
XXL L M XL
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.