30

Несесер 1 P-20

(0)
489,30 ДЕН 699,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Praktičan ženski kozmetički neseser, većih dimenzija. Dububok je i pogodan za putovanja, ali i za kućnu upotrebu. Veličina: 30x9x21 cm.

Материјал

100% полиамид

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам