20

Несесер 3 P-20

(5)
399,20 ДЕН 499,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Praktičan ženski kozmetički neseser srednje veličine. Pogodan za šminku, kozmetiku i nošenje u torbi. Veličina: 19.5x9.5x9.5 cm.

Материјал

100% Poliamid

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам