30

Несесер 5 J-20

(5)
468,30 ДЕН 669,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Kozmetički neseser, većih dimenzija. Dubok i pogodan za putovanja, ali i kućnu upotrebu. Dimenzije: 24x9x14

Материјал

100% полиамид

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам