Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ПОДВРСКА
Опис

Широка црвена подврска од чипка за посебни моменти.

TARA

ПОДВРСКА

299,00 ДЕН

369,00 ДЕН

-19%

Расположливи големини
S/M L/XL
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.