41

СЛИП ГАЌИ

(0)
279,00 ДЕН 469,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтични слип чипкани гаќички со удобен крој. Украсени се со деликатна и крупна чипка со цветен дезен. Памучната постава овозможува чувство на удобност при носењето

Материјал

88% Poliamid 12% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам