50

СЛИП 156

(5)
399,00 ДЕН 799,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Материјал

85% Poliester 15% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам