Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • СЛИП 47
Опис

SLIP KUPAĆI KOSTIM 47

СЛИП 47

900,00 ДЕН

Расположливи големини
S M XL L
Расположливи бои
Материјал

100% ПОЛИЕСТЕР

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.