Outlet

СПОРТСКИ ГРАДНИК

(0)
949,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Спортски градник со фижбан и со широки и пенести, удобни прерамки, кои можат да се вкрстат на грбот. Oбезбедува максимална потпора, удобен за интензивни спорски и фитнес активности. Го истакнуваат удобни и еластични корпи, со 'топ' ефект.

Материјал

88% poliamid, 12% elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам