Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • СПОРТСКИ ГРАДНИК
Опис

Спортски топ со вметнати појачувачи (потпунки) кои лесно маожат да се извадат. Прерамките се широки со можност за прилагодување и овозможуваат чувство на удобност и добра поддршка, појасот под градите го прави моделот интересен.

ODIVA

СПОРТСКИ ГРАДНИК

699,00 ДЕН

999,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
XL
Расположливи бои
Материјал

48% Полиамид, 47% Полиестер, 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.