Намалување

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ

(0)
609,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Практични класични женски слип гаќички, сет од три парчиња.Изработени се од квалитетен памук, со нежни и дискретни везови на самите рабови, погодни се за секојдневно носење. Овозможуваат многу удобно и лесно чувство.

Материјал

95% Pamuk 5% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам