Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • СПОРТСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Спортски слип гаќички со тесен крој од поцврст материјал и широк истакнат појас

EVIANA

СПОРТСКИ СЛИП ГАЌИ

328,00 ДЕН

469,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
XL M S L
Расположливи бои
Материјал

48% Полиамид, 47% Полиестер, 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.