Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • СПОРТСКИ ТОП
Опис

Удобен топ без корпи со сунѓерести додатоци кои лесно можат да се извадат по потреба. Погоден е за сите спортски активности. Дава чувство на леснотија без ограничување при движење. Двојните прерамки даваат дополнителна потпора, а мрежичката го прави интересен

ARIA

СПОРТСКИ ТОП

699,00 ДЕН

999,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
XL L
Расположливи бои
Материјал

88% Полиестер 12% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.