Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • СПОРТСКИ ХЕЛАНКИ
Опис

Спортски и удобни хеланки со ефект на затегнување. Се карактеризираат со интензивни бои и удобен материјал, а имаат широк појас на струкот. Долниот дел е украсен со проѕирна чипка. Поради еластичноста погодни се секој тип на женска градба

CHERRY

СПОРТСКИ ХЕЛАНКИ

909,00 ДЕН

1.299,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
S XL L
Расположливи бои
Материјал

88% Полиестер 12% Еластин

Количина
Одбери големина

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.