Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • СПОРТСКИ ХЕЛАНКИ
Опис

Женски Bonatti хеланки за вежбање, но и за секојдневно носење, изработени се од поцврст материјал и подебел појас на струкот. Одговараат на сите типови женска градба.

GINA

СПОРТСКИ ХЕЛАНКИ

1.042,00 ДЕН

1.489,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
XL L S M
Расположливи бои
Материјал

88% Полиестер 12% Еластин

Количина
Одбери големина

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.