Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ХУЛАХОПКА ДЕЗЕНИРАНА
Опис

Стилскиточкастихулахопки кои ќе изгледаат одлично со облека во стил на 80-тите - широки раменици и подуени ракави.

ENCORE 20 DEN

223,00 ДЕН

319,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
2 3 4
Расположливи бои
Материјал

88% полиамид, 12% еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.